• 01
  TORUŃSKIE ZACISZE
 • 02
  TORUŃSKIE ZACISZE
 • 03
  TORUŃSKIE ZACISZE
 • 04
  TORUŃSKIE ZACISZE
 • 05
  TORUŃSKIE ZACISZE
 • 06
  TORUŃSKIE ZACISZE
Poznaj inwestycję

TORUŃSKIE ZACISZE – Domy szeregowe w toruniu, blisko natury.

Zakończona inwestycja Toruńskie składa się z dziewięciu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wybudowane segmenty posiadają dwie kondygnacje oraz poddasza użytkowe i garaż. W ramach zagospodarowania terenu zrealizowane zostało ogrodzenie od strony ogrodu oraz chodniki i wjazdy do garaży.

Forma architektoniczna zrealizowanej inwestycji oparta jest na planie prostokąta. Elewacje wykonano w sposób tradycyjny z elementami nowoczesnymi, aby wpisać budynki w istniejące otoczenie zastosowano elementy imitujące drewno oraz elewacje w jasnym kolorze. Bryła garażu w budynkach wysunięta jest do frontu. Większość okien wykonanych jest do poziomu posadzki aby dobrze doświetlić pomieszczenia.

Nowoczesne osiedle rodzinne.

Projektując Toruńskie Zacisze poszukiwaliśmy lokalizacji w spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z resztą miasta, by umożliwić rodzinie dojazd do pracy oraz szkoły. Domy zbudowano w taki sposób, aby parter stanowił strefę odpoczynku, natomiast na piętrze znajdowały się sypialnie dla członków rodzinny. Nie zapomnieliśmy także o poddaszu, które klienci wykorzystali jako pokój rekreacyjny, w którym swoje miejsce znalazł sprzęt sportowy oraz konsola do gier wideo.

Dogodna lokalizacja gwarantuje mieszkańcom możliwość szybkiego przemieszczenia się do ścisłego centrum miasta, oraz zapewnia dobre warunki do spędzania wolnego czasu na łonie natury jak i aktywnego wypoczynku z wykorzystaniem terenów zielonych wokół Jeziora NagusŚledź nas na:

Biuro sprzedaży

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Sobota: 10:00 - 15:00

Ecana Sp. z o.o.

ul. Marii Curie Skłodowskiej 41A/218 (2 piętro)
87-100 Toruń
KRS: 0000911889
NIP: 9562369850
REGON: 389473889
Kapitał zakładowy 5 000,00 zł

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Projekt i realizacja